Home FIREMNÉ PÁRTY PRE RODINY

FIREMNÉ PÁRTY PRE RODINY

20 - 1500 osôb

Celoročne

Pre firmy

Vek
Nezáleží

Podujatia určené pre rodiny zamestnancov patria k nástrojom zvyšovania lojality zamestnancov a zároveň rodiny zamestnancov sa stávajú ústretovejšie voči neplánovaným nariadeniam firmy. My sme pre Vás vybrali tie najpopulárnejšie:

Medzinárodný deň detí / Family Day

Pre Vašu oslavu MDD, prípadne „Family Day“, Vám zabezpečíme catering, ozvučenie s kapelou pre deti alebo DJ-a, zábavné aktivity pre deti ako skákací hrad, maľovanie na tvár, rôzne súťaže, jazdu na poníkovi, firemné darčeky, výzdobu s balónmi a usmievavý personál (detský moderátor, šašo, fotograf, kameraman, animátori, koordinátori), ktorý sa postará o výbornú zábavu pre celé rodiny. Tieto podujatia je možné organizovať aj vo Vašich firemných priestoroch.

Mikulášska Párty

Pred blížiacimi sa Vianocami je príjemné potešiť rodičov Mikulášskou párty, pre ktorú Vám radi pripravíme zábavný program vrátane umelého snehu, rôznych súťaží v stavaní snehuliakov, guľovačku, rozvoniavajúci vianočný catering, ozvučenie s vianočnou hudbou a to najdôležitejšie: poctivého Mikuláša s množstvom drobných darčekov pre deti.

Poraďte sa s nami o možnostiach pre Vaše rodinné párty.

SKUPINOVÉ REZERVÁCIE