Kariéra v Tour4u

Home Kariéra v Tour4u

Tour4U je etablovaná spoločnosť s vlastnými aktívami, ktorá sa neustále rozvíja a poskytuje zaujímavé pracovné príležitosti. Pracovať v Tour4U nie je len o práci, ale aj o tom, ako robiť ľudí šťastnými; preto hľadáme komunikatívnych, aktívnych ludí, ktorí sú zameraní na dosahovanie výsledkov a radi by pracovali v cestovnom ruchu. Otvorenú komunikáciu, rešpekt a odhodlanie spájame s korektným ohodnotením a možnosťami vzdelávania. Ak máte záujem pracovať v našom tíme, neváhajte a kontaktujte nás!

Práca v Tour4U
Koordinátor predaja
Publikované: 14.12.2016

Koordinátor predajcov a šoférov v teréne – koordinuje a dohliada na predajcov a šoférov Prešporáčikov priamo v teréne, dohliada na realizáciu akcií, predáva lístky na vyhliadkové jazdy Prešporáčikom.

Predajca
Publikované: 14.12.2016

V období máj – október predáva lístky na vyhliadkové jazdy Prešporáčikom priamo jednotlivým klientom. Finančné ohodnotenie závisí od dosahovaného výkonu.

Projektový manažér
Publikované: 14.12.2016

Zodpovedá za spracovanie ponúk pre zverených klientov, jedná s dodávateľmi a ostatnými členmi tímu.

Šofér
Publikované: 14.12.2016

Šoféruje vyhliadkové autíčka Prešporáčik po Bratislave.

Nenašli ste žiadnu vhodnú pozíciu medzi zverejnenými? Nevadí. Pošlite nám Váš životopis a v prípade že sa nám uvolní pozícia vhodná pre Vás, budeme kontaktovať!

Mám záujem pracovať v Tour4u