Prešporáčik-Oldtimer je jedinečné vyhliadkové vozidlo s certifikovaným audio-sprievodcom v 14 jazykoch.

  • Hradný okruh
  • Staromestský okruh

Trvanie: 2-3 hodiny

Naskočte na jazdu s našim profesionálnym sprievodcom a nechajte sa zviesť až na nádvorie stredovekého Bratislavského hradu jedinečnými vozidlami/autobusmi Prešporáčik. Spoznáte unikátnu obrátenú pyramídu, zábavné historky, fakty a miesta, ako napr. kde bolo vraj videné prvé UFO, aký je vlastne názov Prezidentského paláca, atď. V starom meste Bratislavy zažijete unikátnu prehliadku či už pešo alebo našimi vozidlami Prešporáčik. Čaká na Vás romantický a kultúrny zážitok a legendy, ktoré dotvárajú atmosféru pešej zóny. Tu sa prenesiete do časov korunovačnej histórie mesta, časov, keď Bratislava bola hlavným mestom Maďarskej ríše, centrum klasickej hudby, ktoré navštevoval Mozart, Haydn, Liszt a mnohí ďalší.

Odporúčame tiež navštíviť:

Katedrála Sv. Martina – tu bolo korunovaných 11 kráľov a kráľovien, vrátane Márie Terezy, a ich 8 manželov/manželiek.

Arcibiskupský palác – nachádza sa v ňom Zrkadlová sála a zbierka historických gobelínov, ktoré rozprávajú mýtický tragický príbeh o láske Hery a Leandera a ďalšie.

Nechajte sa uniesť UFOm – vo výške 95 metrov nad Dunajom sa nachádza jedinečná reštaurácia UFO s panoramatickou vyhliadkovou terasou. Môžete si tu vychutnať vyšperkovanú stredomorské jedlá pripravované tými najlepšími kuchármi Slovenska a jeden z najkrajších výhľadov na mesto.

 Nekonečná priepasť v Bratislave (len pre silné žalúdky!) – priamo v pešej zóne sa nachádza nekonečná priepasť. V miestnosti na prvom poschodí Galérie mesta Bratislavy sa nachádza kreatívna miestnosť podľa dizajnu Mateja Krena, ktorá pozostáva zo zrkadiel a kníh s malým chodníčkom v strede – pri prechode touto miestnosťou sa ponoríte do optickej ilúzie, že kráčate uprostred priepasti. Naozaj silný a jedinečný zážitok!

SKUPINOVÉ REZERVÁCIE