Dĺžka výletu: 3 hod.

Dostupnosť: Máj - Október

1 – 9 osôb. (x 10 člnov)

Min. 6 osôb

Ak chcete zažiť adrenalín na vode, vyskúšať niektorú z netradičných športových aktivít alebo objaviť krásu moderného umenia, toto je ten správny výlet pre Vás.

  • VODNÝ PARK DIVOKÁ VODA
  • ŠPORTOVÉ AKTIVITY
  • GALÉRIA DANUBIANA

Vitajte na palube Speedboats.sk!
Oblečieme Vás do nepremokavých plášteniek a vyrazíme spolu za dobrodružstvom. Dolu prúdom Dunaja budeme prechádzať popri dovolenkovom mieste Bratislavčanov, kde sa v tichom prostredí skrývajú houseboaty. Na ceste nás budú sprevádzať kŕdle labutí, vietor vo vlasoch, úsmev na tvári, kvapky vody a spenené vlny za člnom.

VODNÝ PARK DIVOKÁ VODA
Naším speedboatom sa dopravíme až k areálu Divoká voda, kde vyrastali naši olympijskí víťazi a majstri sveta vo vodnom slalome. Neváhajte a aspoň raz za život skočte do neoprénu a vyskúšajte rafting, jeden z najatraktívnejších vodných športov plný zábavy a adrenalínu. K dispozícii je aj množstvo iných aktivít, ako sú napríklad Kayak School, Hydrospeed, Surfing, Jet Ski, Aquaroller, Paintball alebo Pony riding.

GALÉRIA DANUBIANA
Krátky oddych si môžete dopriať hneď v blízkosti vodného parku Divoká voda. Na rozhraní troch susediacich krajín – Slovenska, Rakúska a Maďarska – vyrástol polostrov s jedným z najmladších európskych múzeí moderného umenia, ktorý ponúka unikátne spojenie umenia, prírody a architektúry. V budove galérie a na rozlohe parku 8 000 m2 sa prezentujú sochárske diela slovenských a svetových autorov, ktoré na pozadí zelene, vodnej hladiny a vzdialenej panorámy mesta dostávajú nové dimenzie.

Športové aktivity je potrebné rezervovať vopred. Nezabudnite si doma plavky a uterák!

SKUPINOVÉ REZERVÁCIE

Mapa trasy

Speedboat - nástupné miesta

Speedboat - nástupné miesta