Múzeum moderného umenia Danubiana

Páči sa Vám moderné umenie? Máte šťastie. Ani nie 15 kilometrov južne od centra Bratislavy, na štíte polostrova obklopeného majestátnym Dunajom, stojí jedno z najnovších múzeí moderného umenia v Európe – Danubiana. Hlavnými bodmi program sú:

  • Transfer súkromným autobusom, loďou alebo člnmi SpeedBoats.sk
  • Výnimočná architektúra vo výnimočnom prostredí
  • Úchvatné výstavy rôznych umelcov
  • Rafting (v prípade záujmu)
  • Barbecue/jedlá na grile

Trvanie: 3 – 6 hodiny

Duch tejto úchvatnej architektúry vzniká neobyčajným spojením miesta na Dunaji s neďalekým rozhraním 3 susediacich krajín: Slovenska, Rakúska a Maďarska, no hlavne polarizujúcim kontrastom medzi plynúcim šírym Dunajom s jeho nekonečnými brehmi, otvorený okolitým priestorom a statickým umením, ktorý vyvoláva emócie hlboko v celom tele. Architektúra galérie svojim tvarom pripomína Rímsku galéru plávajúcu po rieke a jej čaro poskytuje príležitosť pre širokú škálu výstav a podujatí. Nechajte sa nami uniesť do tohto sveta, určite nebudete sklamaní!

Pre načerpanie energie je možné navštíviť aj priľahlý raftovací areál v Čunove, ktorý je domovom adrenalínových športových aktivít.  Máte dostatok odvahy, aby ste pokorili divokú vodu Dunaja? Pre tých čo budú hladní, budú na obed pripravené delikátne jedlá na grile.

SKUPINOVÉ REZERVÁCIE