Kapacita
10 - 40

Obdobie
Celoročne

Určenie
Firmy

Vek
Nezáleží

Dĺžka
1-2 dni

Agroturistika je v dnešných dňoch veľmi obľúbená. Rozhodli sme sa preto vytvoriť aktivity, ktoré prepoja kulinársky pobyt v nádhernej prírode s team-buildingovými aktivitami.

V popoludňajších hodinách Vás prevezieme na bio-farmu s domácim chovom mangalíc na žitnom ostrove vzdialený asi hodinu od Bratislavy. Vo večerných hodinách pre Vás pripravíme tradičné hody v nádhernej prírode pri jazierku s ľudovou hudbou a vynikajúcimi pochúťkami.

Na druhý deň pre Vás pripravíme naozaj netradičnú tímovú aktivitu – pravú vidiecku zabíjačku s prípravou domácich mäsových produktov (slanina, oškvarky, jaternice, pečené prasiatko, a mnoho iných produktov) pod dohľadom kvalifikovaného mäsiara. Všetky produkty, ktoré si vyrobíte si môžete následne odniesť a pokračovať v hodoch.

Pre tento program Vám zabezpečíme:

  • Ubytovanie v 3* penzióne (privátny prenájom celého zariadenia vrátane okolitého areálu)
  • Plná penzia pozostávajúca z domácich produktov bio farmy
  • Spiatočný transfer z/do Vašej firmy privátnym minibusom alebo autobusom
  • Team-buildingová aktivita: zabíjačka s odborným dohľadom skúseného mäsiara (inštruktor) vrátane mäsových produktov, ktoré si vyrobíte (pozn. niektoré produkty budú po Vašom odchode dopracované mäsiarom a následne zaslané do Vašej firmy)

V prípade záujmu Vám radi pripravíme ponuku podľa Vašich predstáv.

SKUPINOVÉ REZERVÁCIE