Home Bratislava a okolie KONFERENCIE A MÍTINGY – BRATISLAVA Sprievodný program Výlet na Hrad Devín a ochutnávka ríbezľového vína

Výlet na Hrad Devín a ochutnávka ríbezľového vína

Zaujíma Vás história a víno? Výborne! Tieto ohromujúce ruiny v očarujúcom prostredí, s bohatou históriou sú ľahko dostupné z centra mesta po ceste/po vode len za 30 minút.

Tento výnimočný výlet obsahuje nasledovné:

  • Transfer súkromným autobusom, loďou alebo motorovými člnmi SpeedBoats.sk na Hrad Devín
  • Súkromný sprievodca
  • Ochutnávka vína v útulnej pivničke

Trvanie: 3 – 4 hodiny

Pre vášnivých fotografov je toto miesto jedným z tých, ktoré musia navštíviť a zaradiť si ho do zbierky záberov. Po transfere sa výlet so sprievodcom začína prehliadkou Hradu Devín. Oddajte sa s nami tomuto miestu, kde uvidíte: 2 krajiny, 2 hraničné rieky, ktoré sa spájajú pod starovekým hradom, ktorý bombardoval Napoleon. Po prehliadke hradu nasleduje miesta útulná vínna pivnička “Viecha Sv. Urbana”, nachádzajúca sa len pár minút pešo od hradu, kde si vychutnáte tradičnú chuť ríbezľového vína, ktoré je príznačné práve pre túto oblasť.

Miestne tradičné víno z červených a čiernych ríbezlí, ktoré dozrievajú na svahoch Devínskej kobyly patria neodmysliteľne k Devínu už po mnoho rokov. Samotná ochutnávka bude vedená skúsenými someliérmi. Na jeseň a v zime je pivnička vykúrená drevom. V letných mesiacoch si zasa môžete užiť letnú terasu. Po skončení ochutnávky vína sa vraciame naspäť do Bratislavy. Dá sa ísť autom alebo štýlovo. V závislosti na veľkosti skupiny a osobných preferenciách môžete ísť príjemnou prenajatou loďou alebo našimi rýchlymi SpeedBoats.sk Určite budete spokojní!

 

SKUPINOVÉ REZERVÁCIE